geri

TANITIM VE REKLAM FİLMİ

servisler

Doğru mesaj, doğru tema, doğru renk, doğru müzik. Kurumsal video ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Tanıtım ve Reklam Filmi

Tanıtım ve Reklam Filmi Neden Önemlidir ?

Tantım ve Reklam filmi, Markanızı, vizyonunuzu, stratejinizi, hayallerinizi kısacası kendinizi hedef kitlenize anlatmanız için en etkili ve en ekonomik iletişim aracıdır. Zamanın değerli ve medya tüketiminin hızlı olduğu günümüzde, hedef kitlenize kendinizi ya da ürününüzü anlatmak için kullanacağınız tanıtım argümanları ilgi çekici, etkili ve en önemlisi ideal tüketim süresinde olmalıdır. 

Kurumsal tanıtım filmi, reklam filmi ya da sosyal medya videolarının kalite standartı sizin ve markanızın imajı için en önemli argümanlar arasındadır. Düşünülerek yazılmış ve kurgulanmış bir video içeriği hem markanızı doğru anlatacak hem de sizi daha prestijli gösterecektir

Sosyal Medya ve Youtube Videoları

"Her mecra kendine özgün içeriği ister."

Bir YouTube kanalınız varsa oranın diline uygun içerikler üretmelisiniz. Ve o mecranın kalite / yayın standardını gözeterek içeriklerinizi yüklemelisiniz. Ya da ürününüzü instagram, tik tok gibi mecralarda tanıtmak istiyorsanız bu mecraların dinamiğini gözeterek bir kurgu ve yayın stratejisi belirlemelisiniz. 

Bu şekilde hem hedef kitlenizin daha kolay dikkatini çeker, hem de yayın mecralarının yayın algoritmasına uyumu sayesinde daha fazla gösterim alırsınız.

Ürün Tanıtım Videoları

Özellikle yurt içi ve yurt dışı fuarlarda, şirket içi kapalı devre yayın organlarında potansiyel müşterilerine neler yaptığını uzun ve detaylı bir şekilde anlatmak isteyen şirketler için ürün tanıtım videoları oldukça önemlidir. Seslendirmeli ya da altyazılı yayın seçenekleri ile yayın mecrasına uygun bir şekilde tasarlanan bu özel içerikler, markanın kurumsal kimlik konseptine uygun olarak tasarlanır ve prodükte edilir. 

Şirket içi iletişim Videoları

Şirketler bünyesindeki herhangi bir enformasyonun sağlıklı ve düşük maliyetli iletimi için en uygun maliyetli çözüm şirket içi iletişim videolarıdır. Dezenformasyon ve gecikmeli reaksiyon problemleri ortadan kaldıran şirket içi iletişim videolarıyla, yetkili ağızdan yapılan bilgilendirmeler hem şirket çalışanlarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşacak, hem de sizin için  kolay erişilebilir bir dijital arşiv niteliği taşıyacaktır.

Etkinlik Videoları

Şirket bünyesinde çalışanlarınızla birlikte gerçekleştirdiğiniz eğlenceli etkinliklerin hem ölümsüz bir anı niteliği taşıması hem de siz ve çalışanlarınızın sosyal medyada keyifle paylaşacağı bir argüman olması bakımından şirket içi etkinlik videoları oldukça önemlidir. İyi bir organizasyon bazen yetersiz bir anlatımla kötü bir anıya dönüşebilir. Bu yüzden çalışanlarınız için yapacağınız etkinlikleri mutlu birer anı olarak ölümsüzleştirmek, hem sizin hem de çalışamlarınızın markanıza olan inancını güçlendirecektir. 


Markanıza ve size en uygun video ihtiyaclarını birlikte tasarlayalım.
Ayrıntılı bilgi için, bizimle iletişime geçin.

 

hemen teklif al
Hashtag: #tanıtım filmi #reklam filmi #sosyal medya videoları #YouTube prodüksiyonu #YouTube kanalı için ekipman