geri

ÇEKİM STÜDYOSU KİRALAMA

servisler

Merkezi Lokasyondaki Çekim Stüdyomuz 7/24 hizmet vermektedir.*

Video Çekim Stüdyosu

Ürün tanıtım filmleri, reklam filmleri, audition çekimleri ya da  youtube programları için yapacağınız çekimlerde ses ışık ve görüntü, içeriğin kalitesi açısından oldukça önemlidir. Kaliteli bir youtube videosu ya da ürün çekimi videoları için önceden bu standartlar için hazırlanmış video çekim studyoları kullanılmaktadır. 

İyi Bir Video Çekim Stüdyosunda Neler Olmalıdır?

İyi bir video çekim stüdyosu kiralama yapılırken öncelikli olarak ihtiyaçlar baz alınmalıdır. Programın formatı ne, programda kaç kişi bulunacak, hangi konu işlenecek gibi sorular seçimlerinizi belirlemede size yardımcı olacaktır. Bunun yanında studyoda kullanılan ışıkların TLCI ve CRI değerleri standartlara uygun olmalıdır. Yeterli sayıda mikrofon ve kayıtçılar, minijib, şaryo gibi kamera hareketlerini çeşitlendirebilecek ekipmanlar iyi bir studyo tercihi için etkili argumanlar olabilir. 

Greenscreen - Yeşil Perde

Video Prodüksiyonda sıkça kullanılan yeşil perde yöntemi içerik zenginliğinize katkıda bulunur

Greenscreen - Yeşil Perde Nedir ?

Greenscreen çekim esnasında figürün arka kısmına konulan yeşil renkte bir perdedir. Bu perde sayesinde görüntüdeki figür, post prodüksiyon aşamasında fondan ayrılır. Çekiminin yapılması istenen esas figür bu sayede çeşitli fon seçenekleri ile kurgulanabilir. 
Bilgilendirici videolar, eğitim videoları, ürün tanıtım videoları, haber stüdyosu, talkshow stüdyosu çekimi gibi projelerde yeşil perdeye sahip video çekim stüdyosu kiralanabilir. 

Merkezi Lokasyon

Merkezi lokasyonda bulunan kiralık video çekim stüdyosu projenizin maliyeti ve zaman açısından size fayda sağlayacaktır. Uzun süreli işlerde özellikle konuklu projelerde merkezi lokasyonda kiralık video çekim stüdyoları tercih edilir. 

 

hemen teklif al
Hashtag: